Debiutujący w ubiegłym roku cykl Virtual Super Oes, okazał się bardzo ciekawym i nowatorskim pucharem, który przyciągnął rzesze kierowców. W związku z tym postanowiliśmy kontynuować wspólną zabawę i z wielką radością pragniemy zaprosić Was na kolejny sezon Virtual SuperOes!

Tegoroczną edycję pucharu swoim patronatem objął portal Wirtualnerajdy.pl, który wspomoże w organizacji cyklu zespół Rookie Rally Team. Dzięki zdobytemu wsparciu, nasz puchar może pochwalić się nową stroną, pozbawioną natrętnych reklam i choć to oczywiście subiektywna ocena, niewątpliwie lepszą szatą graficzną. W tym roku przewidziane są również atrakcyjne nagrody dla najlepszych kierowców.

Ideą VSO jest ściganie się głównie po torach oraz różnego rodzaju superoesach, które mamy dostępne w grze. Tegoroczny kalendarz składa się z 8. rund. Każda z eliminacji będzie miała odmienny charakter,  będą rundy sprinterskie, rozgrywane w deszczu czy w nocy. Podobnie jak przed rokiem puchar będzie dostępny dla każdego zawodnika. W porównaniu z zeszłym sezonem przeprowadziliśmy kilka zmian. W tegorocznej edycji pucharu dopuszczone do startu zostaną auta S2000, klasa N4 z powodu małego zainteresowania została połączona z R4 i S2000. Ponadto w rajdach pojawi się system SupeRally.

Mamy nadzieję, że wszystkie zmiany pozytywnie wpłyną na odbiór pucharu i licznie będziecie brali udział w VSO 2016! Szczegółowe informacje, jak zawsze znajdziecie w regulaminie. Do zobaczenia na trasach!

NOWA STRONA PUCHARU